Loading. Please wait...

قوانین

قوانین عمومی سایت navajamshidi.com 

1- تمام محتویاتی که توسط نوا جمشیدی مدیر وب‌سایت و سایر کاربران تولید و بارگذاری می‌گردد شامل سفرنامه، فیلم، عکس و … فقط برای استفاده‌ در سایت www.navajamshidi.com هستند. هر گونه سواستفاده از کلیه‌ی محتویات این وب‌سایت پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سواستفاده از این مطالب را ندارد.

2- استفاده از سفرنامه‌ها و مطالب این سایت، در اینترنت و فضای مجازی، فقط با کسب اجازه‌ی کتبی از مدیر سایت،نوا جمشیدی میسر است. همچنین ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت و صاحب اثر و نیز لینک به مطلب ذکر شده الزامی‌ست. چاپ سفرنامه‌ها در رسانه‌های کاغذی نیز فقط با کسب اجازه‌ی کتبی از مدیریت، امکان‌پذیر خواهد بود.

3- کاربران هنگام ثبت‌نام و عضویت در سایت تنها مجاز به درج اطلاعات خود هستند و حق استفاده از اطلاعات شخص دیگری را ندارند. همچنین متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را به صورت صحیح در وب‌سایت وارد نمایند. در صورت ورود اطلاعات نادرست، مسئولیت عواقب این عمل به عهده‌ی کاربر می‌باشد.

4- کاربران موظفند هیچ‌گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شئونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب‌سایت قرار ندهند.

5- اطلاعات کاربران کاملا خصوصی می‌باشد و این وب‌سایت آن‌ها را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نمی‌گذارد.

6- اطلاعات تماس شامل تلفن همراه و ایمیل برای مواقع ضروری و ارتباط اعضای وب‌سایت با کاربر است و در معرض عموم قرار نمی‌گیرند.

 

قوانین ارسال سفرنامه و سایر آثار

7- سفرنامه هم می‌تواند داستان یک سفر نیم‌روزی باشد و هم سفری طولانی‌مدت. تنها مساله‌ای که در نگارش سفرنامه اهمیت ندارد، مقصد و مدت زمان سفر است.

8- سفرنامه و آثار ارسالی باید نتیجه‌ی تجربه‌ی شخصی شما باشد و مجاز به استفاده از مطالب موجود در اینترنت و یا تجربیات دیگران نیستید.

9- محدودیت در تعداد ارسال سفرنامه توسط یک شخص وجود ندارد و هرکسی می‌تواند به تعداد دلخواه سفرنامه‌هایش را برای ما ارسال کند.

10- تمام محتوا و مطالب ذکر شده در سفرنامه‌های کاربران، تجربه، نظر و برداشت شخصی نویسنده است. بنابراین وب‌سایت مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات سفرنامه‌های دیگران را به عهده نمی‌گیرد.

11- شما باید ابتدا سفرنامه‌ی خود را در یک فایل ورد و به فارسی تایپ نمایید و به همراه عکس‌ها در یک فولدر ریخته و تبدیل به فایل ZIP کنید. حال سفرنامه را به سه طریق می‌توانید به دست ما برسانید.

روش اول: عضویت در سایت و آپلود مستقیم فایل زیپ

روش دوم: ارسال فایل زیپ به آدرس ایمیل Nava.jamshidi@yahoo.com

روش سوم: ارسال به تلگرام با آی‌دی :navajamshidi

12- استفاده از عکس، فیلم و فایل صوتی اجباری نیست، اما وجود هرکدام از آن‌ها می‌تواند به جذابیت بیشتر داستان شما کمک کند.

13- اگر سفرنامه شامل عکس و فیلم می‌باشد دقت نمایید کیفیت آن‌ها در حد قابل قبول باشد. عکس‌های تار و فیلم‌های فاقد حداقل کیفیت لازم، حذف خواهند شد. همچنین حتما عکس ها را به صورت اعداد و از 1 2 3 4 …. به بالا نام گذاری نمایید و در فایل ورد مربوطه فقط به شماره عکس اشاره نمایید تا توسط ما در سفرنامه نهایی در جای صحیح قرار گیرند.

14- عرض هر عکس (width) حداقل 1000 پیکسل و حجم آن کمتر از یک مگابایت باشد.

15- در صورتی‌که سفرنامه شامل ویدیو می‌باشد، آن را در سایت آپارات به نشانی www.aparat.com آپلود نمایید و لینک آن را در متن سفرنامه جاگذاری کنید. دقت نمایید حجم ویدیوی ارسالی بیشتر از 50 مگابایت نباشد. فیلم باید به صورت افقی تصویربرداری شده باشد.

16- در صورتی‌که سفرنامه دارای فایل صوتی می‌باشد لینک آن‌را برای ما ارسال نمایید.

17- کلیه‌ی آثار ارسالی، به کمک گروهی منتخب از دوستان بازخوانی و گزینش می‌شوند. سعی ما بر حفظ اصالت اثر در شیوه‌ی نگارش، نحوه‌ی بیان و اصطلاحات و لهجه است اما در عین حال ممکن است نیاز به ویرایش مواردی احتمالی باشد. در صورتی‌که بخش‌هایی از متن نیاز به حذف و یا اصلاح جدی داشته باشد، با شما در میان می‌گذاریم.

show main info details details Like 5

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url
Related Posts